prodesignApartmány Kukučín

Apartmány Kukučín

Lokalita
Košice
Rok
2017

vizualizácie

výber vyzualizácií

Lokalita
Košice
Rok
2015

Interiér domu 06

interiér bol navrhnutý s kvalitnými materiálmi a príjemnou farebnosťou použitých prvkov. dispozícia nábytku je veľmi triezva, napriek tomu výrazná.

Lokalita
Snina
Rok
2015

O dizajnérovi

Ing. Ľubomír Renner, dizajnér
narodený r.1966 v Detve

- štúdium dizajnu ukončil v Košiciach na TU v r. 1988
- pracoval ako referent dizajnu v Dome Techniky, Košice
- do roku 2005 pôsobil v ateliéry dizajnu vo firme KOPA DESIGN
- v súčasnosti pracuje na voľnej nohe sám, alebo v spolupráci so špecialistami
- navrhuje interiér a nábytok na mieru pre súkromné aj verejné interiéry
- má široký zaber v rôznych smeroch dizajnu

klienti :Cassovar, business center Košice
Swarovski, predajne šperkov
Bamboo, ázijská reštaurácia
D.P. Ekolpast Snina, administratíva
Privátny právnický klub, Košice
Súkromné obytné rezidencie
Rodinné domy
Súkromné byty

Lokalita
-
Rok
0

interiér domu 05

Interiér domu bol navrhnutý v duchu minimalizmu. Tento štýl nechal prirodzene vyniknúť použité materiály – drevo v jeho pôvodnom vzhľade bez akýchkoľvek farebných úprav. Použilo sa len minimum farieb, aj to hlavne v neutrálnych odtieňoch základnej farebnej škály. Vznikol tak priestor, ktorý je veľmi príjemný na bývanie aj prácu, keďže obyvatelia domu používajú dennú časť aj ako kancelárske priestory.

Lokalita
Košice - okolie
Rok
2012

interiér domu 04

Dizajn interiéru bol navrhnutý v modernom štýle s použitím letnej škály farebnosti a materiálov. Nábytok v obývacej časti plynulo prechádza do kuchynskej časti, ktorá je oddelená od obývačky barovým pultom. Celý interiér je doplnený tvarovo jednoduchými svietidlami, ktoré dodávajú interiéru domu nadčasový a štýlovo čistý charakter.

Lokalita
Košice - okolie
Rok
2011

Interiér firmy D P Ekoplast

Firemný interiér bol riešený v súlade s firemnou grafikou a náplňou činností firmy. Výraznou časťou je dizajn recepcie a rokovacích priestorov.

Lokalita
Snina
Rok
2011

interiér domu 03

Interiér rodinného domu bol navrhnutý v jednoduchom ale zároveň nadčasovom dizajne. Použité materiály a nábytok sú v príjemnom kontraste čo pôsobí vyvážene a harmonicky na obyvateľov domu.

Lokalita
Košice vidiek
Rok
2010

interiér bytu 03

Interiér bytu bol navrhnutý v elegantnom štýle kde vyniká kombinácia kontrastných farieb a materiálov.

Lokalita
Košice
Rok
2010

Interiér bytu 02

Dizajn interiéru podkrovného bytu bol navrhnutý v modernom štýle s nábytkom nadčasového dizajnu, harmonicky vyváženými farbami a ich akcentmi s jednoduchými bielymi svietidlami. Dizajn nábytku do kuchyne, spálne aj predsiene bol návrhnutý a vyrobený na základe predstáv klienta mieru.

Lokalita
Košice
Rok
2009

interiér reštaurácie Bamboo

Interiér reštaurácie Bamboo sushi & grill bar v Košiciach na Hlavnej ulici bol navrhnutý zmiešaním štýlov ázijských krajín s dominujúcimi prvkami koloniálneho štýlu. Sýta farebnosť, požitie tmavého dreva wenge v kombinácii s kožou farby bielej kávy dodáva interiéru reštaurácie príjemnú a útulnú atmosféru s nádychom exotiky hlavne na prízemí.

Lokalita
Košice, Hlavná ulica
Rok
2009

Interiér bytu 01

Interiér jednoizbového bytu bol navrhnutý v charaktere čistých línií a jasných kontrastov bez kompromisov. Rekonštrukcia vychádzala s dôrazu na relaxačnú funkciu, preto bol navrhnutý priestranný sprchový kút, jemné, ale optimistické farby obkladov a vzdušný priestor kúpeľne. Chodba bola navrhnutá na mieru s optimálnou veľkosťou nábytku na mieru. Jej priestor bol optický zväčšený pomocou zrkadiel na šatníku pri vstupe a oživený oranžovým stropom.

Lokalita
Košice
Rok
2007

Interiér predajne Swarovski

Interiér predajne Swarovski bol vyhotovený na mieru vo firemnom štýle podľa predstáv klienta. Všetky prvky resp. časti interiéru sme navrhli a dolaďovali tak, aby sme vystihli farebnosť, materiály a funkcie interiéru slúžiaceho na komfortnú prezentáciu a predaj šperkov.

Lokalita
Košice Hotel Hilton
Rok
2009

Interiér domu 02

Interiér rodinného domu bol navrhnutý v modernom duchu a zároveň striedmo a decentne. V jemnom a nadčasovom duchu je navrhnutý aj krb, ktorý je dominantou celého priestoru, ale ani pri svojom veľkom objeme nepôsobí ťažkopádne. Súčasťou riešenia dizajnérskych návrhov bolo aj farebné riešenie všetkých stien, schodiska so zábradlím a osvetlenia, ktorého súčasťou je svetelná rampa prebiehajúca po celej dĺžke obývacieho priestoru. Pomocou nej sa vytvára potrebná atmosféra, ktorá spríjemňuje bývanie obyvateľov tohto domu.

Lokalita
Košice
Rok
2006

Interiér 02

Interiér štvorizbového bytu bol navrhnutý na mieru pre manželský pár a syna. Súčasťou dizajnu bolo aj dispozičné riešenie celého bytu. Tak vznikol aj veľký priestor kuchyne a jedálne prepojený bez prekážok s obývačkou. Členenie bolo dosiahnuté opticky pomocou návrhu odlišných podláh a kuchynského ostrova. Špecialitou tohto priestoru je svetelná rampa, ktorá opticky znižuje vysoký priestor. Kúpeľne sú riešené bezšpárovým obkladom a veľkoplošnými zrkadlami, ktoré zväčšujú priestor.

Lokalita
Bratislava
Rok
2005

Interiér domu 01

Interiér rodinného domu bol navrhnutý na mieru pre manželský pár a dospelú dcéru. Riešenie farieb stien a podláh podčiarkuje sviežosť architektonického riešenia domu. Rozmiestnenie svetelných vývodov bolo navrhnuté tak, aby umožnilo zaujímavé osvetlenie priestorov, hlavne obývacej izby. V modernom a nadčasovom duchu je navrhnutý aj krb a schodisko ktoré sa nevtieravo stali dominantami celého priestoru. Súčasťou riešenia dizajnérskych návrhov bolo aj farebné riešenie fasády a strechy spolu s výberom vonkajšej dlažby.

Lokalita
Košice-Vidiek
Rok
2003