prodesignInteriér domu 06

interiér bol navrhnutý s kvalitnými materiálmi a príjemnou farebnosťou použitých prvkov. dispozícia nábytku je veľmi triezva, napriek tomu výrazná.

Lokalita
Snina
Rok
2015

interiér domu 05

Interiér domu bol navrhnutý v duchu minimalizmu. Tento štýl nechal prirodzene vyniknúť použité materiály – drevo v jeho pôvodnom vzhľade bez akýchkoľvek farebných úprav. Použilo sa len minimum farieb, aj to hlavne v neutrálnych odtieňoch základnej farebnej škály. Vznikol tak priestor, ktorý je veľmi príjemný na bývanie aj prácu, keďže obyvatelia domu používajú dennú časť aj ako kancelárske priestory.

Lokalita
Košice - okolie
Rok
2012

interiér domu 04

Dizajn interiéru bol navrhnutý v modernom štýle s použitím letnej škály farebnosti a materiálov. Nábytok v obývacej časti plynulo prechádza do kuchynskej časti, ktorá je oddelená od obývačky barovým pultom. Celý interiér je doplnený tvarovo jednoduchými svietidlami, ktoré dodávajú interiéru domu nadčasový a štýlovo čistý charakter.

Lokalita
Košice - okolie
Rok
2011

interiér domu 03

Interiér rodinného domu bol navrhnutý v jednoduchom ale zároveň nadčasovom dizajne. Použité materiály a nábytok sú v príjemnom kontraste čo pôsobí vyvážene a harmonicky na obyvateľov domu.

Lokalita
Košice vidiek
Rok
2010

Interiér domu 02

Interiér rodinného domu bol navrhnutý v modernom duchu a zároveň striedmo a decentne. V jemnom a nadčasovom duchu je navrhnutý aj krb, ktorý je dominantou celého priestoru, ale ani pri svojom veľkom objeme nepôsobí ťažkopádne. Súčasťou riešenia dizajnérskych návrhov bolo aj farebné riešenie všetkých stien, schodiska so zábradlím a osvetlenia, ktorého súčasťou je svetelná rampa prebiehajúca po celej dĺžke obývacieho priestoru. Pomocou nej sa vytvára potrebná atmosféra, ktorá spríjemňuje bývanie obyvateľov tohto domu.

Lokalita
Košice
Rok
2006

Interiér domu 01

Interiér rodinného domu bol navrhnutý na mieru pre manželský pár a dospelú dcéru. Riešenie farieb stien a podláh podčiarkuje sviežosť architektonického riešenia domu. Rozmiestnenie svetelných vývodov bolo navrhnuté tak, aby umožnilo zaujímavé osvetlenie priestorov, hlavne obývacej izby. V modernom a nadčasovom duchu je navrhnutý aj krb a schodisko ktoré sa nevtieravo stali dominantami celého priestoru. Súčasťou riešenia dizajnérskych návrhov bolo aj farebné riešenie fasády a strechy spolu s výberom vonkajšej dlažby.

Lokalita
Košice-Vidiek
Rok
2003